O nas

Witamy Was w sklepie internetowym JARLAND.PL

W naszych kategoriach znajdziecie zróżnicowane artykuły, takie jak zabawki dla dzieci - by Wasze pociechy dały się zaskoczyć i miło spędzały wolny czas. W naszym królestwie zabawek znajdziecie rowerki dziecięce, klocki drewniane, koniki na biegunach, jeździki, domki dla lalek, kuchnie, piłkarzyki, namioty, kolejki jak inne zabawki drewniane. Dla najmłodszych w wieku od 0 zestawy z wanienkami, kąpielowe i higieniczne, leżaczki, krzesełka do karmienia, maty edukacyjne, chodziki, łóżeczka oraz inne akcesoria. Oferujemy również dla dzieci i dorosłych kapoki asekuracyjne i ratunkowe oraz bojki do asekuracji w pływaniu.

Firma JARLAND Jarosław Andrzejewski, wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej Burmistrza Miasta i Gminy Janikowo pod nr 51. Siedziba mieści się w 88-160 Janikowo ul.Przemysłowa 10. Firma działa od 1988 roku. Handel w internecie rozpoczęliśmy w 2010 roku. Numer NIP 557-000-00-34, Regon 090204244 , telefon 502 628 335 e-mail : jarland@post.pl

Sprzedajemy towary najwyższej jakości, co potwierdza zadowolenie klientów, którzy nam zaufali już przez szereg lat. Współpracujemy z renomowanymi polskimi firmami takimi jak TEGA, CEBA, MULTISTORE, AQUARIUS, MALTEX, INTEX, CANPOL, TEX-IM itd.

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email jarland@post.pl lub telefonicznie pod numerem 502628335.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
JARLAND

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl